Rozvoz pizzy zdarma

Podmínky rozvozu

Pizzu z pizzerie Pizza Express si můžete objednat telefonem nebo pomocí naší on-line aplikace. Pro maximální spokojenost našich zákazníků rozvážíme pizzu a nápoje čtyřmi automobily, čímž maximálně zkracujeme dobu dodávky objednaného produktu.

  • Rozvoz zdarma po Hradci Králové, je realizován již od jedné malé pizzy 32 cm. Rozvoz do ostatních lokalit se řídí orientační mapkou a individuální dohodou na provozovně. Nápoje rozvážíme pouze k pizze.
  • Rozvoz do ostatních lokalit se řídí orientační mapkou, tarifními příplatky a individuální dohodou na provozovně.
  • Nápoje rozvážíme pouze k pizze
  • Do limitu pro objednávky na rozvoz zdarma mimo HK se nezapočítávají nápoje a přílohy na pizzu. Do limitu pro objednávku se započítává cena za pizzy a obalový materiál.
  • V okamžiku přijetí objednávky pomocí on-line systému M-PIZZA, bude zákazník neprodleně kontaktován s informací o přijetí objednávky a potvrzení přibližného času dovážky v opačném případě kontaktujte provozovnu na telefonu 773 226 606.

Mapa rozvozu

Čas dovozu pizzy je naší prioritou

Děláme maximum pro zkrácení času dovozu pizzy k vám do domu. Spokojenost zákazníků s časem dovozu pizzy je naše priorita. V současné době můžete potkávat v ulicích HK naše čtyři pomalovaná vozidla " Pizza Express", které se budou o vás nadále starat. Naše společnost je přítelem životního prostředí a proto všechny naše vozidla jezdí na LPG.